Освітній проект ACT.in.UA

Контактное лицо: Анна Лебедєва    E-mail: anutagf@mail.ru    Телефон: 063 620 08 13   

ACT.in.UA є результатом ребрендингу відомого проекту AIESEC SkillsMatter, який був переглянутий і удосконалений шляхом звуження теоретичної бази та внесення значної практичної частини. Таким чином навчання складатиметься з двох блоків: теоретичного, під час якого учасники ознайомляться з базовим процесами управління проектами (їх плануванням, розробкою та впровадженням) та практичного, що проводитиметься у невеликих групах та являтиме собою шлях однієї команди від вибору ідеї власного проекту до втілення її у життя. Координацією проектів займатимуться іноземні стажери, що в свою чергу забезпечить учасникам мовну практику та досвід міжнаціонального спілкування.

Проект орієнтований на студентів та молодих фахівців, що зацікавлені у здобутті знань та практичних навичок у царині проектного менеджменту, мають ідеї та прагнуть їх реалізувати. Для таких людей особистісний та професійний розвиток є гарантією успіху та запорукою постійного руху вперед. За результатами заповнення аплікаційної форми та проведених інтерв’ю буде відібрано 80 таких учасників.

Вартість участі: 500 грн. (до 10 жовтня); 550 грн. (після 10 жовтня). -50% – за умови надання житла іноземному стажеру.

Для заповнення аплікаційної форми зареєструйтесь за цією адресою: http://ua.join-aiesec.com/candidates/index.php?project_id=814&department_id=54&city_id=42

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 063 620 08 13.

PR менеджер проекту
Анна Лебедєва

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0

STUDLAB Сообщить про опечатку на сайте