Переваги інтернет магазину

Головна відмінна риса будь-якого інтернет магазину - можливість замовити товар прямо біля комп'ютера або навіть з мобільного телефону. Такий спосіб значно економить час, нерви і гроші як покупця, так і продавця. Крім того, ваш клієнт отримує можливість зробити замовлення анонімно, а також прочитати відгуки інших покупців і порівняти товари. А ви, як продавець, отримуєте більш широке охоплення аудиторії і економію на консультантів, оренду приміщення під магазин, вітринах і т.д.

Інтернет-магазини, які ми розробляємо:

✔ виконані на CMS: OpenCart, wordpress, самопісний або будь-який інший, - в залежності від поставлених завдань і вимог клієнта;
✔ мають каталог товарів з фільтрами і функцією пошуку, кошик, можливість порівняння товарів, коментарі та відгуки, реєстрація користувачів, імпорт і експорт бази товарів або замовлень;
✔ можуть бути доповнені наступними скриптами: масове завантаження каталогу товарів з іншого джерела, соціальними мережами, можливість створювати модифікації товару і призначати ціну в залежності від обраної характеристики, онлайн-консультант і т.д .;
✔ мають можливість синхронізації з 1С - облік товарів і клієнтів в режимі реального часу, без ручного занесення в базу;
✔ приймають платежі онлайн з використанням самих різних платіжних систем: банківською картою і ін.
✔ відповідають усім технічним вимогам: адаптивний дизайн, кроссбраузерность, швидке завантаження сторінок, оптимізація сторінок під SEO, чистий і грамотний код а також навчання на онлайн курсі Seo у Львові;
✔ крім того, ми: навчаємо вас роботі з вашим інтернет-магазином, здійснюємо його підтримку і просування, беремося за доопрацювання і виправлення помилок, розповідаємо, як збільшити відвідуваність і конверсію сайту.

Створення інтернет-магазину - перший крок для організації успішного бізнесу у віртуальному просторі.

Будь офлайновий успішний торговий бізнес може мати хоч якусь перспективу, якщо його власник зробить такий важливий крок, як створення інтернет-магазину. Проведення торгових операцій в Інтернеті дає цілий ряд переваг і для продавця і для покупця, тому створення сайту інтернет-магазину є абсолютно необхідним етапом діяльності будь-якого успішного торговця. Таким чином, продавець отримує ефективний інструмент реалізації товарів або послуг, а покупець - зручний варіант покупок прямо з дому.

Отже, ви прийняли рішення і приступили до вибору кваліфікованих фахівців, які пропонують таку послугу, як створення інтернет-магазину. Ціна питання буде залежати не тільки від того, до кого ви звернетеся (у студента-фрілансера буде дешевше, в солідній веб-студії - дорожче). Вартість створення інтернет-магазину буде залежати також і від ряду інших факторів.

Наша веб-студія пропонує нашим клієнтам комплексний підхід, який гарантує те, що ви отримаєте ефективний і зручний інструмент для ведення бізнесу в інтернеті. Вартість створення інтернет магазину в нашій студії, включає не тільки технічну сторону питання - веб-дизайн і програмування. Професійне створення інтернет-магазину починається з дослідження комерційної сторони питання.

Маркетингові дослідження - ось з чого має починатися створення інтернет-магазину. Ціна цього важливого етапу для отримання успішного результату дуже висока. Таким чином з'ясовується рівень попиту на товар, який планується до продажу, конкурентне середовище, визначається цільова аудиторія і інші питання, які вплинуть на інтернет-магазин. Виготовлення сайтів таких ресурсів проводять з урахуванням комерційної складової цього бізнесу. Солідна компанія по створенню інтернет-магазину обов'язково враховує ринкові аспекти.

Зручна для споживача комунікація також є важливим елементом цієї сфери діяльності. Наявність самого сайту - це ще далеко не все. Необхідно продумати, як покупець зможе отримувати додаткову інформацію. Інтернет-телефонія, створення надійного зворотного зв'язку через месенджери - ці питання також вирішують наші фахівці.

Послуги по створенню інтернет-магазину, які пропонує наша веб-студія включають всі аспекти. Наші кваліфіковані фахівці не тільки розроблять ефективно працюючий мережевий ресурс, але і зроблять його популярним, забезпечивши його оптимізацію для пошукових систем.

Отже, якщо вам потрібно створення інтернет-магазину на замовлення, звертайтеся до нас, і ви отримаєте очікуваний результат в конкретні терміни!

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

STUDLAB Сообщить про опечатку на сайте