БЕСПЛАТНОЕ РЕШЕНИЕ ЗАДАЧ

Про завдання до есе на прикладі з грецької міфології

Сьогодні тема публікації студентської лабораторії присвячена "есе", а точніше застосуванню такого формату у навчанні. Як пам'ятають наші постійні читачі, студентська лабораторія веде боротьбу із таким морально застарілим поняттям як реферат. Чому? А відповідь тут така: можливості черпати інформацію з інтернету на будь-яку тему у поєднанні з певним менталітетом безсоромного списування та копіпасту, перетворюють реферати на формальність, яка не дає знань. А тому й будемо розглядати як альтернативу рефератам - есе. Наша публікація має з'ясувати чи може есе стати альтернативою рефератам. Отже.

Есе́ або есе́й — невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання.
Однак, публікацію, як завжди побудуємо, на конкретному прикладі. І заради адекватності сприйняття терміну "есе" наведемо спочатку фрагмент цитати із Вікіпедії про есе. А як тему, навколо якої буде обертатися наше обговорення проблеми, розглянемо усім відому тематику із грецької міфології (студенти певних спеціальностей таке вивчають) і конкретизуємо цю тематику одним із найвідоміших персонажів, а саме Зевсом. Отже, як це нам подобається, пропонуємо студентам написати есе про Зевса. Аби відразу унеможливити будь-які спроби копіпасту чи шахрайства, виокреслюємо джерело, наприклад, тут є вичерпна інформація щодо Зевса: https://whoiszeus.com.ua/ та його пригод і наслідків популярності у сучасного покоління. І забороняємо використовувати ще щось.

Поради викладачу, який ставить задачу написати есе

Такий простий трюк одразу міняє правила гри. Джерело відоме, контекст його відомий. І студенту доведеться, як це й вимагає формат есе, намагатись сформулювати власні думки. Безумовно, студент таки почне шукати якісь ідеї для свого тексту де інде аби видати їх за власні. Ось тут викладач і має це унеможливити. Як? Надзвичайно просто: визначити унікальну тематику есе так, аби студент не зміг знайти щось подібне в мережі. Так, це не просто, але спробуємо навести ідеї на прикладі того тексту на сторінці про Зевса за посиланням вище.

Ідеї завдань для есе на прикладі Зевса

  • Опишіть психотип Зевса, наведіть докази.
  • Як би Зевс жив сьогодні.
  • Роздуми щодо авторських прав на використання бренду Zeus.
  • Напишіть резюме від імені Зевса, яке він подає на вакансію.
  • Зевс бере участь у виборах. Його програма.
  • Зевс пише пояснювальну записку чому спізнився на заняття.
  • Зевс складає іспит з грецької міфології.

Наведених вище прикладів досить для розуміння того, як діяти викладачу, який пропонує писати есе на обрану тему.

P.S. Тема есе тут не вичерпана, тому, якщо вона вас зачепила і ви очікуєте наступну публікацію - зробіть закладку на цю сторінку або додайте посилання на неї у вашій соцмережі.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы , чтобы оставить или оценить комментарий.

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

STUDLAB Сообщить про опечатку на сайте